дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ЛИСТА НА ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ        ОБЈАВИ ОГЛАС ЗА ПОЛОВЕН             
Насловна > Половни автомобили > Листа
 
Листа на половни автомобили
 

ПРОНАЈДИ ПОЛОВЕН

 
Марка
 
Модел
 
 
Цена од до
 
Година од до
 
КМ од до
 
 
Гориво
 
Мотор (КС) од до
 
Зафатнина од до
 
 
ФИЛТРИРАЈ ГИ ПОДАТОЦИТЕ

   


   
КЛИМА УРЕД


 
Види целосна листа
ОДБРАВТЕРЕЗУЛТАТИ

1410
автомобили се пронајдени според вашите критериуми за пребарување.
 
Прикажи ги податоците според:
 Страна со резултати

ПРЕТХОДНА 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
СЛЕДНАSuzuki Swift
  Марка и модел Датум на објава Година Поминати КМ Цена
Mercedes-Benz A-Class Mercedes-Benz A-Class 160 cdi 2004 г. 172600 Km.
4400 €
1993 ccm3, 82 КС, Дизел, 5 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Борд компјутер, Сензор за паркин    
070 / 278 - 216 Прва објава: пред ден
           
BMW Серија 3 BMW Серија 3 316 1994 г. 150000 Km.
1450 €
1600 ccm3, 102 КС, Плин, 3 врати, Серво Волан, Централно заклучување, Електрика на ретровизори, Висинско подесување, ABS, Воздушни перничиња за возач, Воздушни перничиња за совозач, Радио / CD,    
078 / 457 - 313 Прва објава: пред ден
           
Ford Fiesta Ford Fiesta 2007 г. 135000 Km.
2800 €
1250 ccm3, 75 КС, Бензин, 5 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Електрика на прозори напред, Подесување на волан по висина, Борд компјутер, ABS, Воздушни перничиња за возач, Металик боја, Радио / CD, MP3,    
078 / 365 - 902 Прва објава: пред 2 дена
           
Seat Ibiza Seat Ibiza 1,2 2005 г. 135000 Km.
3 €
47 ccm3, 78 КС, Бензин, 4 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по длабочина, Борд компјутер, Висинско подесување, ABS, ESP / ASR    
078 / 343 - 715 Прва објава: пред 2 дена
           
Opel Astra Opel Astra G 1999 г. 230000 Km.
1900 €
1400 ccm3, 0 КС, Плин, 5 врати,    
079 / 263 - 082 Прва објава: пред 5 дена
           
Peugeot 307 Peugeot 307 2001 г. 165000 Km.
2800 €
2000 ccm3, 90 КС, Дизел, 3 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на ретровизори, Висинско подесување, ABS, Воздушни перничиња за возач, Воздушни перничиња за совоза    
078 / 318 - 483 Прва објава: пред 10 дена
           
Citroën C2 Citroën C2 2004 г. 0 Km.
2500 €
1400 ccm3, 0 КС, Дизел, врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Подесување на волан по длабочина, Кожен волан, Висинско подесување, Воздушни перничиња за возач, Воздушни пер    
078 / 487 - 015 Прва објава: пред 13 дена
           
Volvo V40 Cross Coutry Volvo V40 Cross Coutry V40 2000 г. 155000 Km.
1000 €
1800 ccm3, 125 КС, Бензин, 5 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Сензор за паркинг, Кожен волан, Висинско подесување,    
070 / 210 - 340 Прва објава: пред 13 дена
           
Mercedes-Benz ML-Class Mercedes-Benz ML-Class 320 LPG 1999 г. 300000 Km.
4600 €
3200 ccm3, 218 КС, Бензин, 5 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Cruise Control, Сензор за паркин    
089 / 9306 - 356 Прва објава: пред 13 дена
           
Audi A1 Sportback Audi A1 Sportback 2012 г. 74000 Km.
11500 €
12 ccm3, 0 КС, Бензин, 2 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Борд компјутер, Висинско подесување, Воздушни перничиња за возач, Воздушни перничиња за совозач, Aлумини    
070 / 844 - 661 Прва објава: пред 14 дена
           
Citroën Saxo Citroën Saxo 1.5 D 2000 г. 266000 Km.
1800 €
1500 ccm3, 47 КС, Дизел, 3 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Електрика на прозори напред, Подесување на волан по висина, ABS, Воздушни перничиња за возач, Металик боја, MP3, Mултифункционален дисплеј, USB / AU    
077 / 713 - 355 Прва објава: пред 20 дена
           
Ford Focus (4 врати) Ford Focus (4 врати) Sedan 2016 г. 22000 Km.
13000 €
1500 ccm3, 150 КС, Дизел, 4 врати, Серво Волан, Клима, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабо    
070 / 319 - 958 Прва објава: пред 22 дена
           
Audi A8 - old Audi A8 - old A8 L 4.2 TDI Quattro 340hp 2007 г. 260000 Km.
16000 €
4200 ccm3, 340 КС, Дизел, 5 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабочина,    
077 / 941 - 641 Прва објава: пред 26 дена
           
Opel Vectra Opel Vectra 1998 г. 0 Km.
1800 €
1800 ccm3, 117 КС, Плин, 5 врати, Серво Волан, Клима, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на ретровизори, ABS, Воздушни перничиња за возач, Воздушни перничиња за совозач, Металик боја, Светла за магла, Ку    
078 / 506 - 205 Прва објава: пред 26 дена
           
Opel Vectra Opel Vectra 2002 г. 260000 Km.
3800 €
0 ccm3, 0 КС, Дизел, врати, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Сензор за паркинг, Кожен волан, Висинско подесување, Електрично подесув    
070 / 973 - 650 Прва објава: пред 30 дена
           


Страна со резултати

ПРЕТХОДНА
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
СЛЕДНА