дома home avtomobili kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ПРОНАЈДИ НОВ АВТОМОБИЛ         НАЈНОВИ МОДЕЛИ         НАЈПОПУЛАРНИ        ТЕСТ        ПРЕМИЕРА        ВОЗЕВМЕ        СПОРЕДБИ        САЕМИ        ИДНИ МОДЕЛИ
Насловна > Нови автомобили > Suzuki > Suzuki Alto > Фотографии
SuzukiAlto Suzuki Alto
Spodeli
Опис на моделот
НОВОСТИ
ТЕСТ
КРАТОК ОПИС
 
Нов Автомобил / Инфо
ЦЕНИ И ОПРЕМА
ОПРЕМА (*.pdf)
 
Мултимедиjа
ФОТОГРАФИИ
ВИДЕО
 
Половен автомобил
ПОЛОВНИ
 
Ваше мислење
КОМЕНТАРИ
 
Фотографии

 

Учествувајте во изборот на автомобил на годината

ДАЛИ ВИ СЕ ДОПАДНА Suzuki Alto?

Досега гласале 149 посетители.

Најпопуларни во класата
 
Chevrolet Spark
 
Chevrolet Spark
7080 - 9370
Suzuki Alto
 
Suzuki Alto
7700 - 9900
Citroën C1
 
Citroën C1
8570 - 8850
 
Најпопуларни автомобили
 
 
Мини автомобили
 
Chevrolet Spark7080 €
Citroën C18570 €
Daihatsu Cuore9357 €
Fiat Panda9190 €
Ford Ka10200 €
Hyundai i108570 €
KIA Picanto8350 €
Mitsubishi Space Star8690 €
Renault Twingo9525 €
Seat Mii7990 €
Škoda Citigo8840 €
Suzuki Splash8900 €
Toyota Aygo7990 €
Volkswagen Up! 8723 €
 
Може да ве интересираат и следните класи на автомобили
 
МИНИ АВТОМОБИЛИ       НИСКА КЛАСА       ПРЕМИУМ - МАЛИ       НИСКА КЛАСА СЕДАНИ       
 
 
Одберете друг автомобил
     
 Suzuki

www.mirkat.com.mk

Импортер за Македонија
Миркат

Тел: 02 / 3089 - 089

Адр: Скупи br1.

Работно време:  08:00 - 18:00
сабота:  09:00 - 14:00


Матични фотографии за моделот


Реклама
 
Заради поголема доверливост при барање на Тест возење, ве молиме пополнете ги следните полиња:
   
Име и презиме  
Возраст

 
Град  
Контакт телефон  
Моментално возам

 
 
 

Реклама

Други модели
SX4 S-Cross Alto
Celerio Grand Vitara - 2013
Jimny Splash
Swift Swift Sport - 2012
SX4 Vitara - 2015

Реклама
Одберете друг автомобил
 
 

koli.com.mk на Facebook